top of page

 

Завдання 4

Існує багато доведень теореми Піфагора, одне з яких відрізняється своєю красою. Його відкрив Генрі Перігаль у ХІХ столітті, використавши для цього лише ножиці та папір.

З давніх часів існує головоломка «Піфагор», яка є і головоломкою і конструктором одночасно. З її елементів можна створювати силуети різних предметів і геометричних фігур складної конфігурації. Стародавня гра сприяє розвитку інтелекту.

 

Пропонуємо скласти з елементів головоломки фігуру, сфотографувати її та надіслати результат на електронну адресу організатора квесту.За виконання головоломки «Піфагор» ви зможете отримати 2 бала.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У мережі Інтернет існує багато різних ігор, які розвивають логічне мислення учасників. Тому пропонуємо пройти онлайн гру «Хитра задачка Піфагора», за яку ви зможете отримати від 1 до 4 балів (кращі 6 результатів отримають більшу кількість балів). Для цього перейдіть за посиланням гри «Хитра задачка Піфагора», пройдіть всі рівні гри та надішліть скріншот результату на електронну адресу організатора квесту.

 

Піфагор, як і його учні-піфагорійці дуже добре знали математику. Ще у початковій школі кожен з нас вивчав табличку множення, без якої вивчати математику неможливо. Піфагорійці створили гру, яка зможе перевірити ваші знання таблички множення.

 

Для наступного змагання перейдіть за посиланням гри «Таблиця множення», пройдіть всі рівні гри та надішліть скріншот результату на електронну адресу організатора квесту. В результаті ви зможете отримати від 1 до 4 балів (кращі 6 результатів отримають більшу кількість балів)

 

Всього за Завдання 4 ви зможете отримати до 10 балів. 

 

​Веб-квест з математики

"Піфагорові штанці рівні є у всі кінці"

bottom of page